Kvaliteet

Me teame, et meie töö kvaliteedist sõltub Teie elu. Sellepärast juba 20 aastat uuendame oma rehvide ja velgede sortimenti teatud kriteeriumite järgi ja täiendame oma töötajate kogemusi.

Kiiresti, veel kiiremini

Meie hindame Teie aega! Elurütm kiireneb, ja meie kiireneme koos sellega – uusim tehnika, täpsed teadmised, kontroll iga tööprotsessi üle – see kõik võimaldab meil teha tööd kiiresti nagu ehtsal pit-stopil.

Mugav!

Kuni Teie sõiduauto „rehve vahetab“ – Pakume võimalust külastada meie majas asuvat 4-ja erinevat toitlustus ettevõttet. Lisaks on Teie teenistuses TV, PlayStation, kohviaparaat Nescafe ja tasuta WiFi asjaajamiseks.

Veel mugavam!

Ei ole vaja tegeleda mustade rehvidega – jätate need meie juurde hojule. Teostame erinevat rattapesu. Vajadusel peseme kõrgkvaliteetse keemiaga Malco-Presta ja poleerime veljed läikima. Teil tuleb vaid meiejuurde rehve vahetama tulla.

Avar tasuta parkla

Ei ole vaja muretseda kui tunnete ennast autoroolis boksi sisse või välja sõites ebakindlalt. Seda teevad vajadusel Teie eest Meie meistrid. Üldiselt parkla on meil avar, liiklus rahulik ja naabrid mõistvad. Tulge meile külla, Te ei kahetse!

http://pit-stop.ee/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/324783slide_1_quality.jpg http://pit-stop.ee/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/167728slide_2_speed.jpg http://pit-stop.ee/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/351653slide_3_comfort.jpg http://pit-stop.ee/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/917324slide_4_storage.jpg http://pit-stop.ee/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/153948slide_5_parking.jpg

Rehvide otsing

kuller

 

Pit-Stop Rehvikeskus Punane 48, Tallinn 13619  Müügisaal: 6 339 200  E-post: info[@]pit-stop.ee