Sildade reguleerimine

Sildade reguleerimine

Pit-Stop Rehvid OÜ kasutab sillatöödeks Beissbarth Easy 3D sillastendi. Sillatööd toimuvad 5,5 m platvormõstukil, mis võimaldab ka suurte maasturite ja kaubikute teenidamist.  

Sildu on soovitatav reguleerida Eesti tingimustes kaks korda aastas, pärast suverehvidelt talverehvidele üleminekut ning vastupidi. Sellisel moel tagate rehvide pika eluea ning enda ja kaasreisijate turvalise sõidu. Samuti paraneb auto juhitavus ja kütusekulu. 

Kindlasti tuleb sildu kontrollida siis kui sirgel teel kaldub auto vasakule või paremale. Vabakäigu veeremise vahemaa on tunduvalt lühenenud. Kurvidest väljumisel tuleb rool oma tavapositsioonile tagasi raskelt.

Kindlaks indikaatoriks on rehvi sisemise või välimise külje oluliselt kiirem kulumine, ülejäänud teega kontakis olevast rehvi pinnast ja kui rehvi muster kulub ebaühtlaselt, näiteks treppi. 

Sildade seadet lähevad paigast ära tänu veermikuosade kulumisele või deformeerumisele.

Selle põhjuseid võib olla vägapalju, alates avariist, löökaukudesse ja teistele sarnastele takistustele otsa sõitmisest kuni hiljuti tehtud veermiku, roolisüsteemi - ja vedrustuse remondini välja.

Pit-Stop Rehvikeskus Punane 48, Tallinn 13619  Müügisaal: 6 339 200  E-post: info[@]pit-stop.ee