Autorehvide hoidmine on üks kõige nõutavamatest teenustest. Võttes arvesse linnaelamute kompaktsust, garaažide puudumist ja raskusi rehvide hoidmisel just nendele sobivates tingimustes, kus valitseb õige temperatuur ja õhuniiskus siis suureneb meie teenuse aktuaalsus.
Hooajalised ilmastikutingimuste muutused viivad vajaduseni regulaarselt vahetada rehve kõigil autodel, et suurendada ohutust ja ökonoomsust.

Me tagame suve- ja talverehvide hoidmiseks vajalikud tingimused mis on kooskõlas tootjate soovitustega.

Talverehvide ja suverehvide õige hoidmine koos professionaalsete spetsialistide poolt teostavate tehnoloogiliselt õige montaaži protsessiga on pikaajalise ja ohutu ekspluatatsiooni garantii. Mis võimaldab kokku hoida Teie raha.

Ärge unustage, et liiga kaua hoitud rehvid (rohkem kui aasta), samuti rehvid, mida on hoitud selleks mittesobivates tingimustes, võivad osutuda liiga kuivanuks ja olla kahjustatud hulgalistest mikropragudest. Kui selliste rehvide paigaldamine osutub edukaks siis see veel ei tähenda, et nad on ohutud teel ja ei lõhke selleks kõige ebasobivamal hetkel. Sama kehtib nende sõiduautode rehvide kohta, mis on kaua aega seisnud ilma liikumiseta.

Pealegi hooajalise hoidmise hind meie juures on üks soodsamaid linnas