Teenused

Rehvivahetus

Broneeri aeg

Sildade reguleerimine

Broneeri aeg
About us

A great About Us page helps builds trust between you and your customers. The more content you provide about you and your business, the more confident people will be when purchasing from your store.

Rehvidest

Rehvid pole mitte ainult teie sõiduki välisilme osa, vaid ka oluline osa ohutusest. Kui teie rehvid on kulunud või kahjustatud, võib see mõjutada teie sõiduki juhitavust ja käitumist teel, mistõttu on oluline jälgida, kui vanad on teie rehvid ja kui palju turvist on neile jäänud. Rehvide eluiga sõltub mitmest tegurist: teeolud, sõidustiil ning rehvide tüüp ja kvaliteet. Kui turvise sügavus langeb alla 4 mm, on aeg uue komplekti jaoks.

Meist

Oleme oma kliente teenindanud aastast 1993, pakkudes kiireid ja kvaliteetseid teenuseid, mis viivad teid kiiresti teele. Meie sõbralik meeskond aitab teil suurepärase hinnaga leida just seda, mida otsite. Pakume erinevaid rehvi- ja velgede hooldusteenuseid nii sõidu-, kui ka veoautodele. Meie sortimendist leiate selliseid kuulsaid kaubamärke nagu Bridgestone, Continental, Goodyear, Michelin, Hankook, Yokohama, Toyo, Pirelli, Nokian, Dunlop, Maxxis, Sailun ja palju muud. Võtke meiega ühendust ja aitame teil kiiresti teele tagasi saada.