Pit-Stop, asutatud 1993 aastal, on kiirelt arenev kohalikul kapitalil põhinev rehvide jae- ja hulgimüügiga tegelev firma. Müüme ja paigaldame rehve nii sõidu- kui veoautodele, põllumajandus- ja tööstustraktoritele, metsatöömasinatele ning tõstukitele.

Kaupleme selliste tuntud kaubamärkidega nagu Goodyear, Dunlop, Michelin, Falken jne. Meilt on võimalik osta rehve igas hinna- ja kvaliteediklassis.

Meie eesmärgiks on pakkuda igale kliendile parim rehv lähtudes tema vajadustest ja võimalustest ning tagada kvaliteet ja kliendile rahulolu.

Laos on meil alati saadaval enam kui 6000 rehvi, mis tagab, et klient saab alati sellise rehvi mida tema sõiduk vajab. Kui siiski juhtub, et vajalikku rehvi laos pole, siis üldjuhul suudame selle hankida väga kiiresti.

Meie väike kollektiiv koosneb noortest ja professionaalsetest töölistest, kes oskavad alati klienti aidata ja nõustada.

Rehvimontaaži teostatakse sellistel professionaalsetel seadmetel, nagu Beissbarth, HPA, Mondolfo Ferro, Drester Wheel Washer, Saksamaa ja Itaalia toodang, mis on kasutamiseks heaks kiidetud maailma juhtivate tootjate: Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Renault, Peugeot, Audi, Volkswagen, Skoda, Seat ja teised, poolt.

Firmas PIT-STOP Te võite osta, monteerida ja paigaldada rehve ja velgi. Selleks on meil kohapeal olemas laialdane valik peaaegu kõikidelt juhtivatelt tootjatelt nagu: Michelin, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Continental, Nokian, Bridgestone, Cooper ja Mastercraft.

Kesklassi rehvi tootjatelt pakume põhiliselt: Falken, Yokohama, Hankook, Kumho, Nexen, Vredestein, Kleber, BF Goodrich, Firestone, Dayton, Debica, Sava, Kelli, Fulda ja Barum rehve.

Odavama hinnakalssi rehvidest pakume: Westlake, Nankang, GT Radial, kingstar, Sailun, Sunny, Zeetex, Interstate, Infinity, Sunteek ja Runway. Need kõik tooted omavad sertifikaati ja on esindatud Eesti turul pikka aega.

Samuti teostame igat liiki autorehvide remonte, nii sõiduautodele, mikrobussidele, maasturitele, traktoritele, kui ka igas suuruses karjäärilaaduritele.

Rehvide remondiks kasutame ainult saksa firma Rema TipTop tarvikuid. Rema TipTop on liidriks sõiduauto, veoauto ja traktori rehvide remondi ja teeninduse valdkonnas. Tänu meie koostööle Rema TipTop-iga, on meil võimalus pakkuda innovaatilisi lahendusi kõiki tüüpi rehvide remondiks. Peale selle, PIT-STOP teenindus on varustatud spetsiaalsete pesumasinatega DRESTER WHEEL WASHER sõiduautode rataste pesemiseks.

Rehvivahetus hooajal töötame Teie huvides, eelneva registreeringu alusel. Ostes meilt rehvid või veljed, võib rehvimontaaži teha ilma eelneva registreerimiseta (ostu päeval).

Meie püsiklientideks on hulgaliselt transpordiettevõtteid, suuri riigiasutusi, ehitusfirmasid, tehased, autotootjate esindajaid, jne.