Lühidalt kõige tähtsam

Rehvide tarne 1..2 tööpäeva. Velgede tarne 2 tööpäeva. Tarne aadress, Tallinn, Punane tänav 48. Lahtioleku ajad: E-R 9:00 - 18:00, L 10:00 - 15:00.

Maksmisvõimalused on järgmised: interneti pank/pangalink (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop)

Arve-saateleht väljastatakse kohapeal, kauba või teenuse kättesaamisel.

Üldinfo

Veebipoe pit-stop.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Pit-Stop Rehvid (registrikood 11676806), asukohaga Punane tn. 48, 13619 Tallinn, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Kõigi pit-stop.ee e-poes kuvatavate rehvide hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu. OÜ Pit-Stop Rehvid jätab endale õiguse igal ajal rehvide ja teenuste hindu muuta, ilma etteteatamata. Pit-stop.ee e-poes kuvatavad hinnad kehtivad vaid e-poest tellitud toodetele.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kiireim ja mugavaim moodus on kasutada pit-stop.ee e-poe avalehel olevat rehviotsingut. Sisestades otsingusse huvi pakkuv rehvimõõt, valides ülalt, hooaeg/ rehvitüüp: naastrehvid, lamellrehvid, suverehvid, kuvatakse teile kõik meie poolt pakutavad, küsitud mõõdus rehvid.

Valides välja otsingutulemuseset sobivaim rehv ja klikates sellel, avaneb valitud rehvi detailvaade, sobivuse korral lisage toode ostukorvi. Vaikimisi pakutakse ostetavaks koguseks neli (4) rehvi, kogust on võimalik muuta nii enne kui peale toote ostukorvi lisamist. Veebipoe minimaalne velgede tellitav kogus on neli tükki, komplekt.

Enne kui jätkate tellimuse kinnitamisega, veenduge ostukorvi vaates, et tellimus on teile sobiv.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning kinnitada ostutingimused. Tingimustega nõustudes olete kinnitanud oma andmete õigsust (nimi, telefon, rehviteeninduse broneerimisel - auto liik, ratta suurus, vahetatavate rehvide tüüp ja arv, auto registreerimisnumber, sildade reguleerimise broneerimisel - auto tüüp ja registreerimisnumber).

Ekraanile kuvatakse ka tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Maksmisvõimalused on järgmised: interneti pank/ pangalink (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop jne). Makseid vahendab Montonio Finance UAB. Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-ile.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Peale makse sooritamist saadab e-pood teile kinnituse, sisestatud e-posti aadressile. Kinnitus meili puudumisel, kontrollige oma e-posti aadressi, "rämpsposti" kausta ja märkige interneti poe kiri, mitte rämpspostiks. Kuna teavitame teid samal e-posti aadressil, siis kui võib oma kaubale järgi tulla.

Rehvide tarneaeg on tavaliselt 1 (üks) tööpäev, veljed - 2 (kaks) tööpäeva.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kaubakättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Lisaküsimuste tekkides palume pöörduda e-posti aadressi epood@pit-stop.ee või tel +372 6339 200.

Kohaletoimetamine

Me ei tarni tellitud kaupa teie soovitud aadressile. Kõik tooted ja teenused saab kätte meie esinduses. Tallinn, Punane tänav 48. Lahtioleku ajad: E-R 9:00 - 18:00, L 10:00 - 15:00.

Tellimuse säilitamine

Tellitud tooted ladustatakse tasuta 30 päeva, meie aadressil, Punane tänav 48, Tallinn. Hoiustamise pikendamiseks üle 30 päeva, pakume osta eraldi teenuse.

Peale tasuta hoiustamise perioodi lõppu, ostajaga kontakti puudumisel, on Pit-Stop Rehvid OÜ-l õigugs müügileping lõpetada ja tagastada kliendile 75% tehingu väärtusest.

Utliliseerimistasu

Utiliseerimistasu sisaldub iga pit-stop.ee e-poes eksponeeritud rehvi hinnas. OÜ Pit-Stop Rehvid on liitunud tootjavastutusorganisatsiooniga MTÜ Eesti rehviliit.

Alates 2006 aasta 01. jaanuarist kehtib kõikidele Eesti Vabariigis müüdavatele rehvidele tootjavastutuse kohustus, mis tähendab, et tootja/maaletooja/hulgi- või jaemüüja on kohustatud tagama vanarehvide kogumise ja nende taaskasutamise või kõrvaldamise. Kogumispunktides võetakse vanu rehve tasuta vastu eraisikutelt, kohalikelt omavalitsustelt, heakorrafirmadelt ning MTÜ Eesti Rehviliiduga lepingut omavatelt rehvifirmadelt ning transpordiettevõtetelt. Kogumispunktide nimekirja ja rohkem infot leiate MTÜ Eesti rehviliit koduluheküljelt.

Müügigarantii

Kõigile pit-stop.ee e-poes müüdavatele rehvidele kehtib rehvi tootja poolt antud müügigarantii 1 (üks) aasta. Müügigarantii andja on OÜ Pit-Stop Rehvid, aadressiga Punane tn. 48, 13619 Tallinn. Müügigantii katab nii tootematerjali kui ka tootmisprotsessist tulenevad vead.

Garantii alla ei kuulu järgmised vead:

  • rehvi vigastused mis on tekkinud halbade teeolude tõttu (löökauk, äärekivi vms.)
  • rehvid mida on kasutatud üle mustri kulumispiiri
  • rehvi vigastused mis on tekkinu õnnetusjuhtumi tagajärjel (avarii, tulekahju vms.)
  • rehvi vigastused mis on tingitud valest kasutamisest (vale rehvirõhk, vale kokkujooks, tasakaalustamata rattad, ülekoormus, naelutamine, võidusõit jms.)
  • remonditud ja/ või taastatud rehvid

Garantiijuhtumi käsitlemise aluseks on ostuarve. Klient saadab ostuarve, probleemi kirjelduse ja oma kontaktandmed OÜ Pit-Stop Rehvid e-posti aadressile epood@pit-stop.ee. Kahe kuni kome (2-3) tööpäeva jooksul võtab meie esindaja kliendiga ühendust, et täpsustada asjaolusid ja detaile.

Defektele tootele tehakse ekspertiis, mis selgitab kas tegu on garantiijuhtumiga või mitte. Kui ekspertiis tõestab matejali- või tootmisvea siis rehv parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. OÜ Pit-Stop Rehvid vahendab garantiiprotsessi kliendi ja tootja vahel.

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus pit-stop.ee e-poest ostetud rehvid tagastada 14 päeva jooskul alates hetkest mil klient on rehvid kätte saanud. Rehvide tagastamisel kannab klient rehvide tagastamisega tekkivad kulud kuni kümme (10) euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tarnitud rehvid ei vasta tellitule. OÜ Pit-Stop Rehvid vahetab tasuta ringi rehvid mis ei vasta pit-stop.ee e-poes eksponeeritule. Tagastatavad rehvid peavad olema kasutamata st. rehvidega ei tohi olla sõidetud ega monteeriud veljele ja/ või veljelt demonteeritud. Tagastamisel kantakse kliendile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine OÜ Pit-Stop Rehvid’le.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-mailiaadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. OÜ Pit-Stop Rehvid ei jaga andmeid kolmandate isikutega.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile epood@pit-stop.ee või helistada telefonil: +372 6339 200

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.