Teenushind e-poeshind kohapeal
4 rehvi täisvahetus 13"-14" sõiduauto 46.- 52.-
4 rehvi täisvahetus 15"-16" sõiduauto 50.- 56.-
4 rehvi täisvahetus 17"-18" sõiduauto 54.- 60.-
4 rehvi täisvahetus 19"-21" sõiduauto 66.- 72.-
4 rehvi täisvahetus 22"-25" sõiduauto 106.- 112.-
4 rehvi täisvahetus 14"-16" kaubik/maastur 62.- 68.-
4 rehvi täisvahetus 17"-18" kaubik/maastur 70.- 76.-
4 rehvi täisvahetus 19"-22" maastur 86.- 92.-

BRONEERI AEG


Rehvimontaaži teostatakse sellistel professionaalsetel seadmetel, nagu Beissbarth, HPA, Mondolfo Ferro, Drester Wheel Washer, Saksamaa ja Itaalia toodang, mis on kasutamiseks heaks kiidetud maailma juhtivate tootjate: Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Renault, Peugeot, Audi, Volkswagen, Skoda, Seat ja teised, poolt.

Täisvahetus PIT-STOP teeninduses sisaldab:

  • sõiduauto ratta mahavõtmist/paigaldamist,
  • ratta pesemist,
  • demonteerimist,
  • montaaži ja tasakaalustamist.

Firmas PIT-STOP Te võite osta, monteerida ja paigaldada rehve ja velgi. Selleks on meil kohapeal olemas laialdane valik peaaegu kõikidelt juhtivatelt tootjatelt nagu: Michelin, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Continental, Nokian, Bridgestone, Cooper ja Mastercraft.

Kesklassi rehvi tootjatelt pakume põhiliselt: Falken, Yokohama, Hankook, Kumho, Nexen, Vredestein, Kleber, BF Goodrich, Firestone, Dayton, Debica, Sava, Kelli, Fulda ja Barum rehve.

Odavama hinnakalssi rehvidest pakume: Westlake, Nankang, GT Radial, kingstar, Sailun, Sunny, Zeetex, Interstate, Infinity, Sunteek ja Runway. Need kõik tooted omavad sertifikaati ja on esindatud Eesti turul pikka aega.

Samuti teostame igat liiki autorehvide remonte, nii sõiduautodele, mikrobussidele, maasturitele, traktoritele, kui ka igas suuruses karjäärilaaduritele.

Rehvide remondiks kasutame ainult saksa firma Rema TipTop tarvikuid. Rema TipTop on liidriks sõiduauto, veoauto ja traktori rehvide remondi ja teeninduse valdkonnas. Tänu meie koostööle Rema TipTop-iga, on meil võimalus pakkuda innovaatilisi lahendusi kõiki tüüpi rehvide remondiks. Peale selle, PIT-STOP teenindus on varustatud spetsiaalsete pesumasinatega DRESTER WHEEL WASHER sõiduautode rataste pesemiseks.

Rehvivahetus hooajal töötame Teie huvides, eelneva registreeringu alusel. Ostes meilt rehvid või veljed, võib rehvimontaaži teha ilma eelneva registreerimiseta (ostu päeval). Meie püsiklientideks on hulgaliselt transpordiettevõtteid, suuri riigiasutusi, ehitusfirmasid, tehased, autotootjate esindajaid, jne.